dostep-do-wynagrodzenia-1

THINK FLEXEE

Koniec z zaliczkami i pożyczkami w razie nieprzewidzianych wydatków! Z Flexee Ty decydujesz o wypłacie swojej pensji, kiedy potrzebujesz pieniędzy.

bez-zaliczek-ikona

bez zaliczek

koniec z proszeniem o zaliczkę i składaniem wniosków do działu kadr

bez-wsparcia-rodziny

bez wsparcia rodziny

koniec z proszeniem najbliższych o wsparcie

bez-chwilowek

bez chwilówek

koniec z drogimi pożyczkami

USE FLEXEE

Jak korzystać z aplikacji Flexee

logowanie

#1: logowanie

proste logowanie za pomocą kodu PIN

zaznaczenie-kwoty_2-1

#2: wybór kwoty

szybki, elastyczny wybór kwoty z dostępnych środków

oplata_2-1

#3: klarowne zasady wypłat

jedna opłata za każdą wypłatę

wyplata

#4: wypłata

natychmiastowy przelew na konto bankowe pracownika

BE FLEXEE

Niech Twój pracodawca
dowie się o Flexee!

Jesteś wśród tych pracowników, którzy chcieliby mieć możliwość wcześniejszej wypłaty wynagrodzenia? Nie czujesz się komfortowo, prosząc bliskich o pożyczkę, a pracodawcę o zaliczkę?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Twoim pracodawcą, by powiedzieć mu o beneficie, za który pokochają go pracownicy.

 

flexee-latwy-dostep

 

flexee-apla-bottom flexee-apla-top2

UNDERSTAND FLEXEE

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie ma w nich tego, czego chciałbyś się dowiedzieć, skontaktuj się z nami i wypełnij formularz.

Jak działa aplikacja Flexee umożliwiająca otrzymanie wynagrodzenia na żądanie?

Niezależnie od tego, czy jesteś zatrudniony na umowę o pracę, umowę o dzieło, umowę zlecenie czy jesteś pracownikiem kontraktowym, prowadzącym własną działalność gospodarczą, Flexee nalicza Twoje zarobki systematycznie, dzień po dniu. Dzięki temu możesz wypłacać zarobione pieniądze, kiedy ich potrzebujesz.

Jak mogę wcześniej wypłacić swoje wynagrodzenie?

Twój pracodawca musi podpisać umowę z Flexee. Wtedy Ty otrzymasz na swój telefon komórkowy zaproszenie do rejestracji w aplikacji Flexee. Pobierz aplikację ze sklepu (App Store lub Google Play) i wprowadź kod, który dostałeś w zaproszeniu. W kilku prostych krokach uzyskasz dostęp do aplikacji. W aplikacji zobaczysz saldo, czyli kwotę, którą możesz już przelać na swoje konto bankowe. Twoje saldo będzie codziennie aktualizowane. Będą przybywać na nim pieniądze, które już zapracowałeś.

Kiedy mogę przelać pieniądze na swoje konto?

To zależy między innymi od zasad ustalonych przez Twojego pracodawcę. Zasadniczo będziesz mógł wypłacić pieniądze, gdy tylko Twoja praca zostanie zakończona (na przykład na koniec dnia) i zatwierdzona (jeśli wymagana jest dodatkowa zgoda pracodawcy). Wynagrodzenie nalicza się za każdy dzień pracy, aż do dnia, w którym następuje całkowite rozliczenie za ustalony okres – może to być na przykład ostatni dzień miesiąca. Gdy ten dzień będzie się zbliżał, wyślemy Ci powiadomienia. W tym dniu saldo w aplikacji Flexee będzie wynosić zero.

Czy mogę wypłacić pieniądze więcej niż raz?

Możesz wypłacać pieniądze tak często, jak chcesz, do wysokości salda, które będzie systematycznie rosło, aż do rozliczenia całkowitego wynagrodzenia.

Jaką część moich pieniędzy mogę wypłacić?

Możesz wypłacić pewien procent wartości swojego wynagrodzenia netto, ustalony przez Twojego pracodawcę w porozumieniu z Flexee. Zazwyczaj jest to nie mniej niż 50% wysokości Twojego wynagrodzenia netto, jakie zarobiłeś.

W jaki sposób się oblicza, ile zarobiłem w ciągu dnia?

Obliczamy to na podstawie informacji, które otrzymujemy od Twojego pracodawcy.

Jak szybko otrzymam moje pieniądze?

Pieniądze dotrą na Twoje konto natychmiast, niezależnie od pory i dnia tygodnia.

Ile kosztuje korzystanie z aplikacji Flexee?

Całkowity koszt jest widoczny w aplikacji. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, odsetek ani prowizji. Zazwyczaj jest to kilka złotych, a może być nawet bezpłatne. To zależy od warunków umowy, jaką podpiszemy z Twoim pracodawcą.

Czy wynagrodzenie na żądanie jest pożyczką?

Flexee finansuje Twoją wcześniejszą wypłatę. Dlatego w aplikacji Flexee przy każdej wypłacie będziesz zawierać z nami umowę pożyczki Szybka Wypłata. Będzie się ona automatycznie rozwiązywać w dniu, w którym Flexee rozliczy Twoje wypłaty z pracodawcą.

Czy korzystanie z Flexee wpłynie na moją zdolność kredytową?

Nie. Zawierana przez nas umowa Szybkiej Wypłaty nie jest rejestrowana w biurach informacji kredytowej. Nie sprawdzamy też zdolności kredytowej naszych użytkowników. Nasza usługa jest dostępna dla każdego.

Jak mogę spłacić Szybką Wypłatę?

Nie musisz nic robić. Szybka Wypłata jest automatycznie odliczana od wynagrodzenia.

Co się stanie, jeśli zmienię pracę?

Jeśli nowy pracodawca nie podpisał z nami umowy, nie będziesz mógł korzystać z naszej aplikacji. Możesz jednak wskazać nam nowego pracodawcę wypełniając formularz. Postaramy się przekonać Twoją nową firmę do wprowadzenia Szybkiej Wypłaty.

Skąd mam wiedzieć, czy moja firma oferuje Flexee?

Twój pracodawca poinformuje Cię o tym, gdy rozpocznie współpracę z Flexee. Jeśli zmienisz pracodawcę lub masz więcej niż jednego, musisz otrzymać kod zaproszenia od każdego pracodawcy.

Nie mogę się zalogować do aplikacji. Co robić?

Powinieneś otrzymać zaproszenie do Flexee w formie SMS-a, z kodem cyfrowym. Jeśli zapomniałeś swojego hasła lub je utraciłeś, możemy je wygenerować na nowo. Napisz do nas na adres hello@flexee.com

Mój kod zaproszenia wygasł. Skąd wziąć nowy?

Próbowałeś zalogować się do aplikacji Flexee po raz pierwszy, ale po wprowadzeniu kodu zaproszenia zorientowałeś się, że wygasł.

Możesz poprosić o nowy kod, wysyłając e-mail na adres hello@flexee.eu.

Jeśli zdecydujesz się wysłać do nas e-mail, aby otrzymać kod zaproszenia, pamiętaj, aby zawrzeć w nim:

  1. Nazwę swojego pracodawcy.
  2. Numer telefonu przypisany do Flexee.

Kiedy pojawi się moje saldo?

To zależy od tego, kiedy pracodawca udostępni dane z systemu płacowego. Gdy to zrobi, te dane będą widoczne w aplikacji jako saldo.

Po rozliczeniu wynagrodzenia przez pracodawcę saldo zmieni się na zero, a następnie wynagrodzenie będzie się naliczało na nowo za każdy przepracowany dzień. Te informacje Flexee będzie otrzymywało na bieżąco od pracodawcy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz na adres: hello@flexee.eu

Dlaczego moje saldo zmieniło się na zero?

Oznacza to, że Twój pracodawca zamknął okres rozliczeniowy za ustalony okres – np. ostatniego dnia miesiąca.

Moje saldo jest niższe niż oczekiwałem.

Twój pracodawca może nakładać limity, np. ograniczyć wysokość salda do 50% tego, co zarobiłeś. Jeśli masz wątpliwości, napisz do nas na hello@flexee.eu.

Nie widzę salda. Czy to oznacza, że nie przysługuje mi prawo do zapłaty?

Jeżeli nie widzisz salda, nie oznacza to, że nie przysługuje Ci prawo do zapłaty. Twoje saldo pojawi się zgodnie z zasadami ustalonymi przez Twojego pracodawcę. Jeśli nadal nie będziesz widzieć salda, napisz do nas na hello@flexee.eu.

Brak widocznego salda w aplikacji nie pozbawia Cię wynagrodzenia.

Czy moje dane są bezpieczne?

Twoje dane są bezpieczne. Używamy szyfrowania stosowanego w systemie bankowym.