HELLO FLEXEE

Poznaj aplikację Flexee, która da Ci codzienny dostęp do Twojego wynagrodzenia. Koniec z czekaniem na wypłatę raz w miesiącu!

THINK FLEXEE

Udostępnij pracownikom aplikację Flexee i obserwuj pozytywną zmianę w postrzeganiu Twojej firmy.

bez zaliczek

koniec z proszeniem o zaliczkę i składaniem wniosków do działu kadr

bez wsparcia rodziny

koniec z proszeniem najbliższych o wsparcie

bez chwilówek

koniec z drogimi pożyczkami

USE FLEXEE

Jak korzystać z aplikacji Flexee

#1: logowanie

proste logowanie za pomocą kodu PIN

#2: wybór kwoty

szybki, elastyczny wybór kwoty z dostępnych środków

#3: klarowne zasady wypłat

jedna opłata za każdą wypłatę

#4: wypłata

natychmiastowy przelew na konto bankowe pracownika

BE FLEXEE

Niech Twój
pracodawca
dowie się o Flexee!

Jesteś wśród tych pracowników, którzy chcieliby mieć możliwość wcześniejszej wypłaty wynagrodzenia? Nie czujesz się komfortowo, prosząc bliskich o pożyczkę, a pracodawcę o zaliczkę?
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Twoim pracodawcą, by powiedzieć mu o beneficie, za który pokochają go pracownicy.

Zgodę można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Flexee na adres e-mail hello@flexee.eu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Flexee sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Emilii Plater 53, KRS: 0000873371. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Pani/Panu praw znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

*pole wymagane

UNDERSTAND FLEXEE

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie ma w nich tego, czego chciałbyś się dowiedzieć, skontaktuj się z nami i wypełnij formularz.

Niezależnie od tego, czy jesteś zatrudniony na umowę o pracę, umowę o dzieło, umowę zlecenie czy jesteś pracownikiem kontraktowym, prowadzącym własną działalność gospodarczą, Flexee nalicza Twoje zarobki systematycznie, dzień po dniu. Dzięki temu możesz wypłacać zarobione pieniądze, kiedy ich potrzebujesz.

 
Twój pracodawca musi podpisać umowę z Flexee. Wtedy Ty otrzymasz na swój telefon komórkowy zaproszenie do rejestracji w aplikacji Flexee. Pobierz aplikację ze sklepu (App Store lub Google Play) i wprowadź kod, który dostałeś w zaproszeniu. W kilku prostych krokach uzyskasz dostęp do aplikacji. W aplikacji zobaczysz saldo, czyli kwotę, którą możesz już przelać na swoje konto bankowe. Twoje saldo będzie codziennie aktualizowane. Będą przybywać na nim pieniądze, które już zapracowałeś.

To zależy między innymi od zasad ustalonych przez Twojego pracodawcę. Zasadniczo będziesz mógł wypłacić pieniądze, gdy tylko Twoja praca zostanie zakończona (na przykład na koniec dnia) i zatwierdzona (jeśli wymagana jest dodatkowa zgoda pracodawcy). Wynagrodzenie nalicza się za każdy dzień pracy, aż do dnia, w którym następuje całkowite rozliczenie za ustalony okres – może to być na przykład ostatni dzień miesiąca. Gdy ten dzień będzie się zbliżał, wyślemy Ci powiadomienia. W tym dniu saldo w aplikacji Flexee będzie wynosić zero.

Możesz wypłacać pieniądze tak często, jak chcesz, do wysokości salda, które będzie systematycznie rosło, aż do rozliczenia całkowitego wynagrodzenia.

Możesz wypłacić pewien procent wartości swojego wynagrodzenia netto, ustalony przez Twojego pracodawcę w porozumieniu z Flexee. Zazwyczaj jest to nie mniej niż 50% wysokości Twojego wynagrodzenia netto, jakie zarobiłeś

Obliczamy to na podstawie informacji, które otrzymujemy od Twojego pracodawcy.

Pieniądze dotrą na Twoje konto natychmiast, niezależnie od pory i dnia tygodnia.

 

Całkowity koszt jest widoczny w aplikacji. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, odsetek ani prowizji. Zazwyczaj jest to kilka złotych, a może być nawet bezpłatne. To zależy od warunków umowy, jaką podpiszemy z Twoim pracodawcą.

Flexee finansuje Twoją wcześniejszą wypłatę. Dlatego w aplikacji Flexee przy każdej wypłacie będziesz zawierać z nami umowę pożyczki Szybka Wypłata. Będzie się ona automatycznie rozwiązywać w dniu, w którym Flexee rozliczy Twoje wypłaty z pracodawcą.

 

Nie. Zawierana przez nas umowa Szybkiej Wypłaty nie jest rejestrowana w biurach informacji kredytowej. Nie sprawdzamy też zdolności kredytowej naszych użytkowników. Nasza usługa jest dostępna dla każdego.

Nie musisz nic robić. Szybka Wypłata jest automatycznie odliczana od wynagrodzenia.

Jeśli nowy pracodawca nie podpisał z nami umowy, nie będziesz mógł korzystać z naszej aplikacji. Możesz jednak wskazać nam nowego pracodawcę wypełniając formularz. Postaramy się przekonać Twoją nową firmę do wprowadzenia Szybkiej Wypłaty.

Twój pracodawca poinformuje Cię o tym, gdy rozpocznie współpracę z Flexee. Jeśli zmienisz pracodawcę lub masz więcej niż jednego, musisz otrzymać kod zaproszenia od każdego pracodawcy.

Powinieneś otrzymać zaproszenie do Flexee w formie SMS-a, z kodem cyfrowym. Jeśli zapomniałeś swojego hasła lub je utraciłeś, możemy je wygenerować na nowo. Napisz do nas na adres hello@flexee.com

Próbowałeś zalogować się do aplikacji Flexee po raz pierwszy, ale po wprowadzeniu kodu zaproszenia zorientowałeś się, że wygasł.

Możesz poprosić o nowy kod, wysyłając e-mail na adres hello@flexee.eu.

Jeśli zdecydujesz się wysłać do nas e-mail, aby otrzymać kod zaproszenia, pamiętaj, aby zawrzeć w nim:

  1. Nazwę swojego pracodawcy.
  2. Numer telefonu przypisany do Flexee.

To zależy od tego, kiedy pracodawca udostępni dane z systemu płacowego. Gdy to zrobi, te dane będą widoczne w aplikacji jako saldo.

Po rozliczeniu wynagrodzenia przez pracodawcę saldo zmieni się na zero, a następnie wynagrodzenie będzie się naliczało na nowo za każdy przepracowany dzień. Te informacje Flexee będzie otrzymywało na bieżąco od pracodawcy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz na adres: hello@flexee.eu

Oznacza to, że Twój pracodawca zamknął okres rozliczeniowy za ustalony okres – np. ostatniego dnia miesiąca.

Twój pracodawca może nakładać limity, np. ograniczyć wysokość salda do 50% tego, co zarobiłeś. Jeśli masz wątpliwości, napisz do nas na hello@flexee.eu.

Jeżeli nie widzisz salda, nie oznacza to, że nie przysługuje Ci prawo do zapłaty. Twoje saldo pojawi się zgodnie z zasadami ustalonymi przez Twojego pracodawcę. Jeśli nadal nie będziesz widzieć salda, napisz do nas na hello@flexee.eu.

Brak widocznego salda w aplikacji nie pozbawia Cię wynagrodzenia.

Twoje dane są bezpieczne. Używamy szyfrowania stosowanego w systemie bankowym.