Wynagrodzenie na życzenie teraz dostępne w systemie kadrowo-płacowym iPersonel

Natychmiastowa wypłata wynagrodzenia w dowolnym dniu miesiąca to marzenie niejednego pracownika. Pomysł związany z usługą wynagrodzenia na żądanie dotarł już do Polski. To zasługa twórcy aplikacji Flexee – Andrzeja Nowaka.

Wynagrodzenie na wyciągnięcie ręki

Użytkownicy aplikacji Flexee nie muszą czekać do wypłaty, by skorzystać z własnego wynagrodzenia – w każdej chwili – nawet codziennie mogą pobierać wypracowane pieniądze, a szczególnie wtedy, kiedy niespodziewanie potrzebują gotówki w razie niespodziewanych wydatków. Wystarczy jedno kliknięcie na smartfonie, by wypracowana część wynagrodzenia trafiła na konto użytkownika. Możliwość wcześniejszej wypłaty pozwala zredukować stres finansowy pracowników. Czują bezpieczeństwo finansowe i wdzięczność wobec firmy, która im je zapewnia. Obie strony odnoszą korzyść – tacy pracownicy odwdzięczają się zaangażowaniem, rośnie wydajność, a firma osiąga lepsze wyniki w końcowym rozrachunku.

Intuicyjna aplikacja dla użytkowników

By wypłacić swoją pensję wystarczy zainstalować aplikację w swoim telefonie. Poprawnie zarejestrowane dane personalne gwarantują, że proces wypłaty przebiegnie szybko i bez zakłóceń. Jedno wspomniane już kliknięcie i pieniądze natychmiast trafiają na konto bankowe użytkownika. Czy tak samo szybkie i intuicyjne będzie rozliczenie takiej wypłaty przez dział kadr i płac danej firmy? Okazuje się, że tak.

Rozliczenie wypłaty Flexee w systemie kadrowo-płacowym

Wraz z pojawieniem się aplikacji pojawiły się pytania w zespołach kadr i płac – czy trudno jest rozliczyć wypłatę Flexee w systemie kadrowo-płacowym i czy proces jest pracochłonny? Wynik może pozytywnie zaskoczyć każdego specjalistę odpowiedzialnego za kadry i płace. Wypłaty Flexee w systemie kadrowo-płacowym są rozliczane w pełni automatycznie. System każdorazowo odnotowuje wypłatę dokonaną przez pracownika. Pod koniec miesiąca sumuje wypłaty z Flexee, następnie przesyła kadrom i płacom plik z informacjami do automatycznego potrącenia z wynagrodzenia. Wszystko dzieje się bez jakiejkolwiek ingerencji pracowników działu kadr i płac. Wystarczy jedno kliknięcie przy załadowaniu pliku, a zaoszczędzony czas można poświęcić na inne sprawy.

System kadrowo-płacowy iPersonel

iPersonel to system kadrowo-płacowy, który odciąża klientów małych i dużych firm w codziennych obowiązkach związanych z obszarem HR. Pomaga zaoszczędzić mnóstwo czasu, które zespoły HR poświęcają na ręczne wprowadzanie danych. iPersonel w pełni automatycznie i poprawnie nalicza wynagrodzenia dla wielu tysięcy pracowników. To ogromna oszczędność czasu. Wygodna i intuicyjna budowa systemu szybko pozwala zapomnieć o skomplikowanym procesie naliczania wynagrodzeń. Z iPersonel praca specjalisty ds. kadr i płac staje się prosta i naprawdę przyjemna.

Dodaj komentarz