PUIG stwarza zrzeszonym w niej firmom możliwość rozwoju poprzez świadczenie wysokiej jakości usług, a także pełni funkcję łącznika pomiędzy przedsiębiorstwami członkowskimi, a innymi instytucjami oraz organizacjami.

Polsko – Ukraińska Izba Gospodarcza powstała w 1992 roku i od początku aktywnie działa na rzecz rozwoju polsko – ukraińskich stosunków gospodarczych oraz kulturalnych. Jej misją jest wzajemne wsparcie, wymiana doświadczeń i kontaktów, które służą rozwojowi polsko – ukraińskiej współpracy. We wrześniu do PUIG dołączył fintech Flexee, który zamierza kontynuować współpracę gospodarczo – kulturalną, zgodną z duchem statutu Izby.

Cieszymy się z naszego członkostwa w Polsko – Ukraińskiej Izbie Gospodarczej, szczególnie teraz, kiedy z naszej usługi korzysta tak wielu obywateli Ukrainy. Mamy nadzieję, że dzięki usłudze dającej natychmiastowy dostęp do wynagrodzenia za pośrednictwem naszej aplikacji pracodawcy będą przyciągać najlepszych pracowników i lepiej konkurować na rynku pracy, a obywatele Ukrainy szybciej odnajdą się w nowej rzeczywistości i miejscu oraz ze spokojem będą patrzeć w przyszłość. – Andrzej Nowak, CEO Flexee.

Dodaj komentarz